Bong Kullanan Kişilerden Temel Tavsiyeler

Bong kullanan kişilerin ortaya koymuş oldukları yorumlara bakıldığı zaman genel itibari ile elde edecekleri etkinin nargile ile benzerlik gösterdiğini belirttikleri bilinmektedir. Siz de bu tip geleneksel olan ürünleri modern bir tasarım ile kullanmak konusunda ilgili iseniz sizin için de gerçekten farklı bir deneyim olabilir. Bong içerisinde kullanacağınız tütün daha az karmaşık yapılı olan bir cihaz içerisinden geçeceği için elde edilecek olan tadın yüksek olması açısından kesinlikle kaliteli olan ürünlerden yana seçiminizi yapmanız gerektiği de altı çizilmesi gereken aşamalardan bir diğeridir. Bu konuda da ayrıca dikkatli olmalı ve seçimlerinizi hem zevkiniz doğrultusunda hem de kaliteli olan üründen yana olmak üzere gerçekleştirmelisiniz.

Tütün Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tütün konusunda ülkemizde geçerli olan çeşitliliğe bakıldığı zaman oldukça yüksek bir skalanın söz konusu olduğu bilinmektedir. Siz de bu konu ile alakalı olarak isterseniz ülkemizde imal edilmiş olan tütünleri tercih edebilirsiniz dilerseniz de farklı ülkelerde imal edilmiş olan ve ülkemizde satılan ürünlere göz atabilirsiniz. Bu noktada yabancı menşeli olan ürünlerin fiyat bakımından bir adım daha ön planda ve pahalı oldukları da eklenmesi gereken özelliklerden bir diğeridir. Tütün konusunda farklı aromalarda olanları tercih ederek bong gibi ürünlerden nargile tadını alma imkanınızı da bir adım daha ön plana taşıma hakkını elde edebilirsiniz.

Kuru ve Yaş Tütün Ayrımı

Seçim yaptıktan sonra tütün evinize geldiğinde hala yaş olduğunu düşünürseniz bu ürünü mutlaka evinizde kurutma işlemine tabi tutmanız önerilmektedir. Kurutma işlemi yapılmadan nargile ya da bong gibi ürünler içerisinde asla kullanmamalısınız. Satın alınmış olan tütünün boyutlandırılması için de grinder adı verilen cihazları kullanıma alabilirsiniz. Yaş tütün sizin hem yakma işleminizi zorlaştıracaktır hem de alacağınız keyfi direkt olarak düşürecektir. Nargile, bong ya da pipe kullanırken özellikle kullanıma alınan tütün aroma sahibi ise kişilerin işi daha da kolay olmaktadır. Bu ürünlerde ek olarak farklı aroma eklentileri kullanma imkanınızda bulunduğu için en azından aromalı tütünler ile bu hazırlık aşamasını ortadan kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir