Bong Kullanımı ve Tütün Seçimi Hakkında Detaylı İnceleme

Bong ve nargile arasında bulunan büyük benzerlik sayesinde siz de bu geleneksel tadı çok daha hoş ve kolay bir biçimde kısa bir sürede elde edebilirsiniz.  Nargilenin geleneksel olan bu tadını bongdan elde edebilmek için tek yapmanız gereken cam bir bongu internetten sipariş etmektir. Bong kullanan kişilerin özellikle dikkate almaları gereken noktaların başında şu benzerlikler gelmektedir;

  • Nargile gibi sulu bir kullanım imkanı sağlanmakta ve farklı aromalar ile zenginleştirilmektedir. Tütün aracılığı ile elde edilebilecek aromaların dışında farklı aromalar ile de zenginleştirme imkanını da mümkün kılabilirsiniz.
  • Yakma süreci içerisinde her ikisinde de yavaş olan etkinin çok daha sağlıklı olacağının da kesinlikle unutulmaması gerekmektedir. Yakma işlemi birdenbire hızlı bir şekilde ortaya koyulursa elde edilebilecek olan aroma yanık bir his verecektir. Sigara gibi hızlı bir yakma adımının da çok da sağlıklı olmayacağı ve sizin için de keyifli bir süreç olmayacağının da belirtilmesi gerekmektedir.
  • Hem nargile konusunda hem de bong içerisinde belirli bir sınıra uygun olarak suyun ve tütünün hazneye doldurulması lazımdır. Bu haznelerin çok fazla doldurulması durumunda elde edilecek olan keyfin sekteye uğrayacağının da unutulmaması lazımdır.

Bu noktaları dikkate alarak işlemlerinizi tamamlarsanız hem nargile kullanımında hem de bong kullanımında elde edeceğiniz keyfin çok daha yüksek olacağı eklenmelidir.

Pipe ve Grinder Kullanımının Detayları

Pipe da gençlerin oldukça yüksek derecede kullanıma aldıkları ve kullanım sırasında da keyif aldıkları ürünlerin başında gelmektedir. Pipe kullanırken grinder de elinizin altında olmalıdır. Grinder ile tütününüzü boyutlandırdıktan sonra ancak pipe içerisinde kullanıma uygun hale getirme imkanı elde edebilirsiniz. Pipeın tütün haznesi küçük olduğu için bu tür bir öğütme işlemi olmadan kullanım gerçekleştirilmesi çok da mümkün olmamaktadır. Bu ürünleri internet üzerinden atın alarak hem ürünlerinizi makul fiyatlı olarak satın alabilir hem de çeşitliliği en üst dereceye çıkarabilirsiniz. Pipe ürünler cam olan materyaller arasından seçilirse size sağlayacağı etki de daha kaliteli olacaktır. Bu kriteri de göz önünde bulundurmalısınız.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir