Bong Kullanımı ve Ürün Seçimi ile Alakalı Olan Detaylar Nelerdir?

Bong kullanan kişilerin vermiş oldukları tavsiyelere bakılacak olursa kişilerin temel özelikler bakımından daha yüksek bir etki elde edebilmeleri için kesinlikle cam olan modellerden yana seçim yapmanız önerilmektedir. Sadece cam olan ürünlerin tercih edilmesi ile alakalı olarak değil aynı zamanda kullanıma alacağınız tütün bakımından da dikkatli seçim yapmanız sizin karınıza olacaktır. Siz de bu konuda gerekli olan araştırmaları yaparak hangi tütün aromasının hangi bong modelinin sizin için daha uygun olacağını fark edebilirsiniz.

İnternetten Alışveriş Yapıldığında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bong kullanmak isteyen kişilerin özellikle internetten alışveriş yaptıkları zaman elde edecekleri fiyat skalasının çok daha makul bir seviyede olduğunun da belirtilmesi lazımdır. Siz de seçiminizi bu yönde yaparak elde edeceğiniz etkinin çok daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz. Bong seçiminizi verimli bir biçimde yaptıktan sonra tütün seçiminizi de damak tadınıza uygun yaparsanız elde edilecek olan etkinin sizin için çok daha net olacağının ve keyfinizin de artacağının altı çizilmelidir. Bong kullanmak sizin için etki bakımından çok yoğun kalırsa pipe kullanımını da değerlendirebilirsiniz.

Pipe ve Grinder ile Alakalı Olan Detaylar Nelerdir?

Pipe ile elde edeceğiniz etki daha hafif olacak ve kullanılabilirliği sigara ile daha benzer olacaktır. Pipe ve nargile türevi olan tütün haznesi bakımından çok minik bir yapıda olduğu için kişilerin kullanacakları tütünün ince yapılı olması gerekmektedir. Tütünü bu ince yapıya getirebilmek için de ancak grinder kullanarak ortaya koyabilirsiniz. Grinder satın alımınızı da internetten gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden işlem gerçekleştirildiği zaman kişilerin en çok tercih ettikleri popüler modellerden bazıları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Kollu plastik değirmen şeklinde grinder
  • 50 mm dört bölmeli basık metalik siyah büyük grinder
  • 50 mm dört bölmeli basık metalik grinder tütün öğütücü
  • 35 mm 4 bölmeli Amsterdam Since 1972 kabartma baskısı grinder tütün öğütücü
  • 70 mm 4 bölmeli mat siyah yandan açmalı grinder tütün öğütücü
  • 35 mm 3 bölmeli yedi yaprak baskılı metalik gold grinder tütün öğütücü
  • 20 mm iki bölmeli Bob Marley baskılı grinder tütün öğütücü
  • 40 mm 3 bölmeli mavi kırmızı grinder tütün öğütücü

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir