Bong ve Pipe Kullanımı ile Alakalı Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Bong ve pipe seçimi ile alakalı olarak kişilerin temelde dikkat etmeleri gereken noktaların başında tütün seçimi gelmektedir. Aslına bakılırsa kişilerin bu ürünlerden alacakları zevki de büyük ölçüde belirleyen değişkenin kesinlikle tütün olduğunun ayrıca farkında olmalısınız. Seçim yapılması gereken ürünler ile alakalı olarak da dikkat edilmesi gereken nokta ise cam olan ürünlerin seçilmesi ve tercih edilmesidir. Cam olan ürünlerin aroma konusunda çok daha yetkin bir izlenim ortaya koyduğu da ayrıca altı çizilmesi gereken detaylardandır. Bong ürünü kullanan kişilerin özellikle şu kriterleri dikkate almaları gerekmektedir;

  • Bongun içerisinde bulunacak olan suyun mutlaka belirtilen hizada tutulması ve bu hizanın da aşılmaması gerekmektedir.
  • Bongun tütün haznesi kapsamında kullanılacak olan tütünün de belirtilen hizanın aşılmaması lazımdır. Kullanılacak olan tütünün de grinder cihazından geçirilmesi ayrıca lezzet artırıcı bir faktör olacaktır.

Bu aşamaların ve kriterlerin dikkate alınması ve göz önünde bulundurulması ile aroma konusunda oldukça tatmin edici bir yapısının söz konusu olacağının da altı çizilmelidir. Bong modelleri konusunda detaylı bir araştırma yapıldığı zaman internet üzerinden işlem gerçekleştirildiği zaman hm çeşitlilik hem de fiyat konusunda daha uygun olacağının da altı çizilmelidir. İnternetten alışveriş yapacağınız sitenin de özellikle güvenilir olan bir yapıyı içerisinde bulundurması gerektiğinin de farkında olmalısınız.

Pipe Kullanımında Nelere Dikkate Alınmalıdır?

Bong kullanımı sizin için çok fazla bir etki ortaya koyar ve ağır gelirse kişilerin özellikle göz atabilecekleri ürünlerin başında da pipe gelmektedir. Pipe ile ilgili bir araştırma yaptığınız zaman geleneksel modellerden olan pipo ile yakından bir ilişkisi olduğu görülmektedir. Fakat sağlanacak olan etki söz konusu olduğu zaman pipo ile pipe arasında büyük bir farklılığın söz konusu olduğunun da kısa bir araştırma sonrasında ve deneyimleriniz ile siz de kısa bir süre sonra farkına varabilirsiniz. Bu farklılığın temelinde de pipeın nargile ile daha yakından bir ilişkisi olması gelmektedir. Nemli bir yapının söz konusu olması sebebi ile pipe ile pipo birbirinden etki bakımından farklılık gösterebilmektedir. Tadım yaparak kendiniz için hangi modelin ve aromanın daha iyi olduğuna da karar verebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir