Dantel Vitrin Takımı Yapılışı

Salon takımlarının en şık ürünleri olan dantel vitrin takımı yapılışı ve teknikleri ile farklı modellerde sunuluyor. Resimli anlatımlardan faydalanarak, en şık modelleri örebilir, kendiniz veya çocuklarınız için benzersiz çeyizlikler hazırlayabilirsiniz. Dantelin eskimeyen modası ve tüm zarafeti ile 2018 yılının en beğenilen oda takımı modelleri inceleyebilir, kolaylıkla örebilirsiniz.

Vitrin Takımı Modelleri

Oda takımı dantel modelleri 2017 yılının en beğenilen modelleri arasında kare vitrin takımları yer alıyor. 12 parça, 14 parça veya 20- 24 parça gibi tamamen kişisel zevke bağlı olarak farklı ürünlerle oluşturulabilir.

Vitrin takımlarında genellikle, vitrin içi peçeteleri 6 veya 8’li olarak yapılır. Sehpa üzeri örtüleri, fiskos örtüsü, şömentabla ve/ veya masa örtüsü de dantel takımı olarak örülür. Tığ işi veya iğne oyası dantel takımları, salon vitrinlerinin en çok tercih edilen örme teknikleridir. El isi dantel vitrin takımı modelleri videolu anlatım içeriklerinden yararlanarak, başlama ve örme metotlarını öğrenebilir, şık modeller örebilirsiniz.

Kolay Dantel Takımları

Kolay vitrin takımı yapılışı resimli anlatımlarında, tığla veya kalemle örülen pratik modelleri seçebilirsiniz. Tepsi örtüleri, konsol örtüleri gibi ek parçalarla vitrin takımlarını zenginleştirebilirsiniz.

Eskimeyen modellerden birisi de beyaz işli dantel takımlarıdır. Hem yatak odası takımlarında hem de salon ve mutfak takımlarında inanılmaz bir şıklık sunan kumaş- dantel uyumu, oldukça kullanışlıdır. Hızlı ve kolay örülebilen modelleri seçerek, her odaya uygun dantel takımları elde edebilirsiniz.

Çarşaf ve nevresim takımları, havlu kenarları, banyo takımları, mutfak ürünleri ve hatta damacana şişe kılıflarını bile dantel örmelerle uygulayabilirsiniz.

Dantel vitrin takımı yapılışı için resimli, anlatımlı veya videolu içeriklerinden faydalanarak, istediğiniz modelin görseline tıklayarak tekniğini öğrenebilirsiniz. Dantele başlama ve örme yöntemleri ile salon ve vitrin takımı şıklığı elde edebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir