Pipo Kullananlar İçin Kendin Yap Hediye Setleri

Hediyelik eşya seçimleriniz için kendi setlerinizi oluşturarak hediye seçeneklerinizi genişletebilirsiniz. Sevdiklerinize değer verdiğinizin bir göstergesi olan hediye seçenekleri arasında karar veremiyorsanız ilgi alanları doğrultusundaki ürünlerden bir seçki yapabilirsiniz.

Pipo kullananlar için yukarıda bahsedilen durum oldukça elverişli olabilir çünkü pipo içme ritüelinin pek çok farklı yan ürünü bulunur. Bunlar arasında pipo temizleme çubukları, pipo kaşıkları, pipo sehpaları, pipo çakmakları ve pipo fitreleri gibi pek çok farklı kalem ürün bulunur.

Pipoların Yan Ürünleri Ne İçin Kullanılır?

Pipoların yanında alına ek ürünlerin kullanım alanı pipo içimi için neredeyse elzem olabilen eşyalardır. Bunlardan en önemlileri kullanılmadığı durumlarda pipolarda ciddi tıkanıklar oluşan pipo temizleme çubuklarıdır.

Pipo temizleme çubukları pamuktan yapılır ve bu malzeme ile pipoların içindeki bütün kalıntılar yıkamayı gerektirmeyecek bir biçimde temizlenir. İsviçre’den ithal olarak gelen pipo temizleme çubukları çoklu paketlerde satılır.

Pipo Kaşıkları Ne için kullanılır?

Hediyelik seçkinizin bir parçasını oluşturması gereken pipo kaşıkları ile öğütülmüş pipo tütünü, ağız kısmından pipo içine konur. Bu kaşıklar ile pipolar doğru bir şekilde doldurulabilir.

İçim sırasında da bu kaşıkları kullanarak tütünü bastırmanız ve bu sayede de daha rahat yanmasına yardım etmeniz gerekir. Bu yüzden tütün kaşıkları da pipo sevenler için vaz geçilmez ve pratik ürünler arasında yer alır.

Pipo Fitreleri Nedir?

Pipo temizleme işlemi piponun tıkanmaması için oldukça gereklidir ancak pipo filtreleri de içim için önemli elemanlar arasında yer alır. Karbondan üretilen ve doğal bir malzeme olan bu filtreler gözenekli yapıları ile tütünden gelebilen bazı zararlı maddeleri süzer.

Pipo filtreleri pipoların gövde kısmında bulunur ve temizlik işleminden sonra filtre zaman zaman değiştirilmelidir. Filtreleri çoklu paketlerde online mağazalarda bulmak mümkün olmaktadır.

Pipo yan ürünleri arasında pipo sehpaları da bulunur. Pipo içenlerin genelde birden fazla piposu bulunduğundan hem dekorasyon hem de pipoların dinlenmesi için bu ürünleri kullanılır. Suar ağacı adı verilen bir ağaçtan üretilen bu sehpaların tek bir pipo için olanlarının yanında çekmeceli modelleri de bulunmaktadır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir