Pipo Sevenler İçin Hediye Alternatifleri

Hediyelik olarak pipo sevenler için pek çok farklı çeşit ürün online mağazalarda bulunuyor. Pipo içimi ve temizliği için gerekli olan bu ürünlerden oluşturacağınız hediye seçkisi ile sevdiklerinize hoş bir sürpriz de yapabilirsiniz.

Tütün ürünleri kullananlar için sadece pipo ve yan ürünleri değil farklı sigara sarmak ve puro kullanımına da dair pek çok farklı kale ürün de online mağazalarda bulunabiliyor.

Pipo İçenler İçin Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Pipo içenler için hediye seçenekleri arasında ilk olarak gül ağacı kökünden yapılma pipolar bulunuyor. Geniş ağızlı ya da uzun saplı olarak farklı tasarımlara sahip olarak üretilen ürünler el ile yapılıyor.

Söz konusu ürünler özel bir boya ile el ile boyanarak uzun süre kullanılması için ısıya dayanıklı bir vernik ile kaplanıyor. Pipo içenler için özel olarak üretilen pipolar tütün ürünlerini içmek için tek başına yeterli olmuyor.

Tamamlayıcı pek çok yan pipo ürünü de pipo ile birlikte alınması gerekenler arasında yer alıyor. Bu ürünler ile piponun temizliği, saklanması ve rahat bir içim için gerekli olan ürünler.

Pipo temizliği için gerekli olan ürünler pipo temizleme çubukları. Bu çubuklar yumuşak bir yapıya sahip ve bunların kullanımı ile pipolar yıkanmak zorunda kalmıyor.

Pipo içimi sırasında zararlı maddeleri süzmek için karbondan yapılan pipo filtreleri ve tütünü ağız kısmına yerleştirmek ve içim sırasında da bastırmak için kullanılan pipo kaşıkları da pipo ile birlikte alınması gereken ürünler arasında yer alıyor.

Pipo Sehpaları Ne işe Yarar?

Pipolar arada dinlendirilmesi gereken ürünlerdir. Bunun için de en uygun olan ortamı pipo sehpaları sağlar. Tekli olarak da piyasada buluna pipo sehpalarının beşli ve çekmeceli modelleri de bulunur. Bu sehpalar ile pipolarınız dik bir şekilde muhafaza edilebilir.

Diğer Pipo Yan Ürünleri Nelerdir?

Hediyelik eşya olarak alınabilecek olan diğer pipo yan ürünleri arasında pipoların rahat yanması için özel olarak üretilen pipo çakmakları ve tütün koymak için gerekli olan tütün keseleri yer alır. Bütün bu ürünlerin hepsi de online olarak bulunabilir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir