Pipo ve Puro İçenlere Hediyelik Alternatifleri

Pipo ve puro içenler için oldukça işlevsel ve şık pek çok hediyelik alternatifi bulunuyor. tütün yan ürünlerini satana online mağazalarda bu ürünlere ulaşmanız da mümkün olabiliyor.

Tütün yan ürünleri arasında tütün keseleri, küllükler, zippo çakmak çeşitleri ya da sigara sarma makineleri gibi ürünleri de bu mağazalardan alabilirsiniz.

Pipo İçin Uygun Hediyelikler

Pipolar genelde gül ağacı kökünden yapılır ve pipo içenlerin birden fazla piposu bulunur. Bu yüzden pipo sevenler için bir pipo asla yetmez. Bu sebepler pipo seven sevdiklerinize yeni bir pipo ve yan ürünlerinden oluşan bir set hediye edebilirsiniz.

Pipo Yan Ürünleri Nelerdir?

Pipo içenler için oldukça gerekli olacak olan yan ürün hediyelik eşya seçenekleri arasında pek çok farklı kalem ürün bulunuyor. Piponun temizliği için gerekli olan pipo temizleme çubukları ve pipo içimini daha rahat ve zararsız hale getiren pipo filtreleri bu ürünler arasında sayılabilir.

Pipoların her kullanımdan sonra yeni içime hazırlanması için temizlenmesi gerekiyor ve filtreler de sık sık değiştirilmeli. Bu yüzden çoklu paketlerde satılan bu ürünler bir pipo aldığınızda yanında alınması gereken ek hediyeler olabiliyor.

Puro İçenlere Uygun Hediye Seçenekleri Nelerdir?

Puro içenlere uygun olan hediye seçenekleri arasında puroları olması gerektiği gibi muhafaza etmeye yarayan puro kılıfları, puro makasları, puro deliciler ve puro çakmakları gibi ürünler bulunuyor.

Purol özel zevke mahsus bir ürün olduğu için yan ürünleri de sadece puro içenlere özel olarak üretiliyor. Rahat bir puro içimi için olmazda olmazlar arasında yer alana bu yan ürünler ile puro içme zevkinde bir aksama olmuyor.

Puronun ilk açılışta ve söndürüldükten sonra tekrar yakılması için kesilmesi gerekir. Bunun için de yuvarlak ağızları ile purolar için özel olarak üretilmiş olan makaslar devreye girer.

Daha rahat bir içim için de puroların delinmesi gerekir ve bunun için de puro delicileri kullanmak gerekir. Puroların kalınlıklarından dolayı yanmaları zordur. Bu işlem için güçlü ateş gerekir ve bunu da puro çakmakları sağlar.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir