Rüzgar Erkoçlar Hakkında Ünlülerin Yorumları

Cinsiyet değişikliğiyle bir anda Türkiye gündemine oturan Rüzgar Erkoçlar, özellikle ünlü olması nedeniyle bu anlamda son derece önemli bir adım atmış oldu. Sadece hayran kitlesi için değil, magazini takip eden herkes için merak edilen isimlerden biri haline gelen Erkoçlar, daha sonra ise sevgilisiyle fotoğraflar paylaştı. Bu durum, milyonlarca kişinin, magazin sayfalarında Rüzgar Erkoçlar hakkında ünlülerin yorumları ile karşılaşmasına yol açtı.

Rüzgar Erkoçlar İçin Ünlü Yorumları

  • Berna Laçin: Ünlü oyuncuyla bir projede anne ve kızı canlandıran Berna Laçin’in şaşırdığı öğrenildi. “Kızımı oynamıştı Nil, artık adı Rüzgar…” diyerek destek verdiğini belirtti.
  • Ezgi Mola: En net cümlelerle desteğini ifade eden isimlerden bir tanesi olan Mola’nın söyledikleri dikkat çekti. “Benim hayatım, benim seçimim, benim cinsel organım kimseyi ilgilendirmez. Kimseye laf düşmez böyle düşünüyorum.” Dediğini ve bu konuda tamamen haklı olduğunu vurguladı.
  • Fulya Zenginer: İlk dizi projesinde birlikte oynadıklarını belirten Fulya Zenginer, çok mutlu olduğunu söyledi. “Bülent Ersoy’a “Ne söylüyor be” diyenler Rüzgar Erkoçlar’a laf atmasın. Özgür olmasına sevindim.” Cümlelerini kullandı.
  • Enis Arıkan: İnsan olan mutlu olmanı diliyor Rüzgar Erkoçlar, gerisini boşver.” dedi.
  • Merve Güngör: “Nil öldü, Rüzgar Erkoçlar Doğdu. O kadar temiz kalpli bir insandır ki cinsiyeti bu durun yanında önemsiz kalıyor.” Umarım çok daha mutlu olursun şeklinde bir açıklama yaptı.

Set Arkadaşları Şaşırdı: Nil Erkoçlar olarak bilinen ve artık Rüzgar Erkoçlar olarak tanınan ünlü ismin arkadaşları süreçle ilgili yorumlarda bulundu. Her birinin benzer düşüncelere sahip olması, Rüzgar’ın kendini olmak istediği gibi şekillendirmesini desteklemeleri dikkat çekti. Sevilen isimlerden biri olan Rüzgar Erkoçlar’ın özellikle son dönemde paylaştığı fotoğraflar herkes tarafından yoğun ilgi görüyor.

Twitter’da da son derece büyük bir destek alan ünlü ismin özellikle son dönemde yaşamını istedikleriyle çok daha mutlu yaşadığı yönünde bilgilere ulaşıldı. Rüzgar Erkoçlar hakkında ünlülerin yorumları net olarak öğrenildi. Büyük bir bölümünün bu süreçte Rüzgar’ın yanında olacağını vurgulaması ise dikkat çekti.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir