Türk Ünlülerin Dövmeleri ve Anlamları

Türk ünlüler, dövme akımıyla birlikte artık istedikleri tüm şekillerin kendi vücutlarında yer almasını sağlayabiliyorlar. Türk ünlülerin dövmeleri ve anlamları da kendi istedikleri tasarıma göre değişiyor.

Türk Ünlülerin Dövmeleri

  • Elçin Sangu: Sevilen oyunculardan olan Elçin Sangu, sırtına son derece ilginç bir dövme yaptırdı. Anlamı hayranları tarafından merak edilen dövmeyle ilgili olarak yaptığı açıklamada dikkat çeken ifadelere yer verdi. “Hayatım boyunca severek taşıyacağım canım dövmem… Senin sayende öyle tatlı insanlarla tanıştım ki hepsine sevgiyle sarılırım… Varoluşun için yaratıcın Okan Uçkun’a ve kalem arkadaşı Deniz Çildam’a kocaman sevgiler” şeklinde açıklama yaptı.
  • Hazal Kaya: Harry Potter’in tüm serisini izleyen ve hayranı olan isimlerden bir tanesinin de Hazal Kaya olduğu biliniyordu. Ünlü oyuncu, Türk ünlüler arasında en net dövmeye sahip olanlardan biri olarak yorumlandı. Harry Potter’in Ölüm Yadigarları filmindeki görünmezlik pelerini, diriltme taşı ve asayı temsil eden sembolü yaptırdı.
  • Şahan Gökbakar: Eşi Selin Gökbakar ile fotoğraf çekinen Şahan Gökbakar’ın kolundaki dövme dikkat çekti. Ünlü ismin yaptırdığı dövme yarım olarak gözüküyordu fakat sonradan, 2 yaşındaki çocuğunun portresini yaptırdığı anlaşıldı.
  • Neslihan Atagül: Dudak içine yaptırdığı dövmeyle bir anda ilginç dövmeli ünlüler arasında da kendine yer almış oldu. Özellikle geçen yaz evlendiği Kadir Doğulu’nun baş harfi olan K harfini yaptırmış olması dikkat çekti. Ünlü ismin takipçileri özellikle dövmenin yapımı esnasında çok daha fazla acıyıp acımadığını merak etti. Atagül tarafından fotoğrafın altına “I Know My Eyes Already Like You” sözünü yazdı. Ayrıca fotoğrafa eşi Kadir Doğulu’yu da etiketledi.

Ünlülerin Dövmeleri Merak Ediliyor: Özellikle futbolcular ve sanatçılar tarafından yapılan dövmeler, binlerce kişinin merak konusudur. Sadece Türkiye’de değil, diğer ülkelerde de ünlü isimlerin yaptırdığı dövmelerin büyük bir bölümü anlam ifade ediyor. Sadece desenini beğendiği için dövme yaptıran ünlü sayısı çok az. Kendisine uğur getirdiğine inanan, sevdiklerini ifade eden bir dövme tasarımı yaptıran çok sayıda ünlü isim bulunuyor. Türk ünlülerin dövmeleri ve anlamları da kendileri tarafından açıklanıyor.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir