Tütsü Faydaları

Tütsü yakmanın faydaları ruhsal arınma ve hastalıklardan korunma gibi faydalardır. Ruhsal arınma sayesinde de karamsarlıktan, sinir ve stresten kurtulabilir rahat ve huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz. Aynı zamanda tütsü bulunduğunuz yerdeki zararlı havayı yok eder, temizler. Bu sayede de temiz bir hava alabilirsiniz. Yazımızın devamında tütsü faydaları hakkında geniş bilgiler bulabilirsiniz.

Zararlı Enerjileri Yok Eder

Tütsü, sizin ruh sağlığınız için zararlı olan tüm enerjileri alır, götürür. Bu sayede bu zararlı enerjilere maruz kalmamış olursunuz ve bu bağlamda da ruh sağlığınız korunur. Aynı zamanda tütsü, bu zararlı, negatif enerjileri alıp götürürken de yerine pozitif enerjiler ile doldurur.

Bu pozitif enerjiler sayesinde de iyimser duygularla dolarsınız. Manevi huzura erer, sıkıntıdan, stresten kurtulursunuz.

Havadaki Kötü Kokuyu Alır

Tütsünün önemli faydası da güzel kokusudur. Evinizin içinde sigara içiliyorsa sigara kokusunu tamamen alır götürür. Bu sayede sigara kokusunu solumak zorunda kalmazsınız. Aynı şekilde tütsü yemek kokusunu, rutubet kokularını ve aklınıza gelebilecek her türlü kokuyu yok eder. Bulunduğunuz yer tütsünün mükemmel kokusu ile dolar.

Hastalıklarla Savaşır

Tütsü aynı zamanda ruh ve sinir hastalıkları tedavisinde ekseriyetle kullanılmaktadır. Çünkü tütsü, ruh sağlığına çok iyi gelir. Çünkü tütsü ruhsal bir temizlik yapar. Tütsü ruh ve sinir hastalıkları tedavisinde kullanıldığı gibi eğer bu hastalıklar meydana gelmeden evvel kullanılırsa da bu hastalıkların baş göstermesine engel olur.

Sadece ruh ve sinir hastalıklarına iyi gelmez. Ayrıyeten çoğu solunum sistemi hastalıklarına iyi gelir. Tütsünün iyi geldiği hastalıklar ve çözdüğü sorunlar aşağıda sıralanmıştır;

  • Baş dönmesi, baş ağrısı gibi sorunlarınız varsa tütsünün kokusu sayesinde bu sorunlardan kurtulursunuz.

  • Kuru öksürüğünüz varsa bu kuru öksürüğün nedeni havadaki zararlı maddeler olabilir. Tütsü de zararlı maddeleri yok edeceği için öksürüğe iyi gelir.

  • Keşfedilmiş neredeyse tüm solunum sistemi hastalıkları tedavisinde kullanıldığı gibi ayrıyeten önceden bu hastalıkların oluşmasına da engel olur.

  • Üstünüzde bir halsizlik, yorgunluk, bitkinlik, karamsarlık ya da herhangi bir kötü enerji varsa bunları temizler.

Yeni Eve Taşındığınızda Evdeki Kokuyu Temizler

Neredeyse her taşınılan yeni evde bir koku olur. Bu kokunun sebebi ise evin uzun süre boş kalması, yeni yapılması olabilir. Kokunun nedeninin bir önemi yok. Çünkü tütsü sayesinde bu koku tamamen gidecektir.

Eğer yeni taşınacağınız evi tütsülerseniz, bu kokuları yok edebilirsiniz. Eğer tütsülemezseniz sadece kötü koku solumazsınız. Aynı zamanda bu evde zararlı negatif enerjiler de olabilir. Bu zararlı negatif enerjiler belki önceki oturan kişiden kalmış olabilir belki de daha sonradan gelmiş olabilir.

Evdeki zararlı enerjilerin sizin ruh sağlığınıza zarar vermemesi ve yeni taşındığınız evde mutlu, manevi huzura ermiş ve sinirsiz, stressiz şekilde oturmanız adına evinizi tütsülemeniz uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Tütsü faydaları ile sinirden, stresten arınmak manevi huzura ulaşmak için sitemizden kampanyalı ve uygun fiyatlar ile bir tütsü satın alabilirsiniz.

Not: Tüm resimler https://www.tutsucesitleri.com/tutsu-cesitleri sayfasından alınmıştır. Tütsü çeşitlerine çok teşekkür ederiz. İndirimli ve en uygun alışveriş için siteye gidebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir