Tütün Çantasının Kullanım Avantajları

Tütün çantasında bulunan çeşitli bölmeler kartlarınızı, çakmak ve tütün filtresini, tütün sarma kağıtlarını da tütüne beraber saklayacağınız ergonomik bir yapıdadır. Yaklaşık olarak bir cüzdan boyutunda olduğu için çok rahat cep içinde taşınabilir. Çıtçıtlı veya ipli açma kapama kısmı sayesinde malzemeleri rahatlıkla koyabilir ve kullanacağınız zaman çıkarabilirsiniz. Tütün çantalarında deri daha rahat bir kullanıma imkan sağlar. Ayrıca deri dışında, nubuk ve süet malzemeden de yapılmış olabilir. Bu malzemeler de doğal olduğundan dolayı bir problem yaratmaz.

Tütün Çantası Temizliği Nasıl Yapılır?

Tütün çantası temizleme uğraştırıcı bir iş değildir. Kullandığınız normal cüzdanı temizlemek kadar kolaydır. Tütün çantası içi boşaltıldıktan sonra makine de dahi yıkanabilir ancak elde yıkamak ürünün eskimemesi açısından daha iyi bir yöntem olabilir. Ayrıca devamlı ve çok sık aralıklarla temizlenmesine ihtiyaç yoktur. Yalnızca belli aralıklarla astarında biriken tozu silkeleyerek temizleme yapmanız yeterli olur.

Tütün Çantası Hediye Olabilir

Tütün içmeyi sevenler için tütünün yeri başkadır. Tütünün aromasını seçmek bir zevk ve tütünü düzgün bir şekilde sarmak bir sanattır. Tütünü kişiselleştirmek ise çanta ve kılıflarla mümkün olabiliyor. Rengarenk keseler, çeşitlenen tasarı ve modeller ile oldukça trend bir hale gelmiştir. Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yılbaşında ya da bir başka özel günde hediye olarak seçilebilecek alternatifler arasına tütün çantası da girmiştir.

Kadınlar Tütün Kesesi Kullanır mı?

Tütün kesesi, erkeklerin çoğunlukla erkeklerin kullandığı bir ürün gibi sanılsa da kadınlar da tütün kesesini aksesuar olarak kullanıyorlar. Hatta özellikle kadınların kullanımına ayrılmış özel tasarımlı kumaşlardan üretilmiş tütün keseleri vardır. Pembe, kırmızı, mor, fuşya gibi kadınların daha çok tercih ettiği renkler süet kumaş ile birlikte çok şık bir aksesuarı görüntüsü oluşturuyor. Ayrıca deriden üretilen keseler de kadınların en çok kullandıkları arasındadır.

Tütün Kesesi Ürün Tavsiyeleri

Orijinal Kavatza tütün keseleri en çok tercih edilen modelleri:

  • Kavatza  Ethnic
  • Woven Havana
  • Black Rainbow
  • Red Flower
  • Havana Classic

Bu modeller en popüler olanlardır. Sevgilinize, sevdiklerinize veya kendinize şık tasarımlarıyla öne çıkan bu modelleri almayı düşünebilirsiniz.

Tütün Kesesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tütün kesesi alırken görsel özellikleri kendi zevkinize göre seçebilir, renk tonu ve kumaş türüyle ilgili nasıl kullanmak istiyorsanız o şekilde bir tercih yapabilirsiniz. Burada önemli nokta, Tütün kesesinin bölmeleri konusunda kullanımımıza uygun olan bir tercih yapmalıyız. Ayrıca eğer yaş tütün kullanıyorsanız muhakkak, kauçuk fermuar çekilmiş bir bölmesi olduğunu kontrol etmeniz gerekir. Tersi bir durumda yaş tütün bu çanta içinde saklanamaz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir